Good Luck B2

Good Luck B1 Seizoen 2014 - 2015
Good Luck B1 Seizoen 2014 - 2015

Spelersnamen: Martijn Kerstens, Xander Reenen, Martijn Stoop, Justin Jansen, Giovani Jansen, Robin Kant, Ivo Willemse, Joep Obbes, Cedric Peters, Rogier Klaasen, Niek Uitendaal (k), Christian Wentink, Marciano Broeders, Jurian Bakker, Jorrit Faas

Leiders: Jurgen Uijtendaal

Trainer: Jari Mertens

Assistent trainer: Kees Kerstens

Sponsor: Ulstein Sea of Solutions

Indeling: 3e klasse B42

Training: dinsdag en donderdag: 18.15 - 19.45 uur

Veld: C

Kleedlokaal: 6

Laatste Team nieuws

  • Corvee dienst

 

week 39 Niek en Martijn

week 40 Xander en Martijn Stoop

week 41 Justin en Giovanni

week 42 Robin en Ivo

week 43Joep en Cedric

week 44 Rogier en Christian

week 45 Marciano en Jurrian

week 46 Jorrit en ................

 

 

 

Aankomende wedstrijd

Wedstrijd: Madese Boys B2 - Goodluck B2
Datum: 20 september
Aanwezig: 11.45
Aanvang Wedstrijd: 13.00
Afgemeld:  
Adres: Schietberglaan 10 Made

Rijschema

Datum Naam
   

Wasschema

Datum Naam
06 september Martijn Kerstens
13 september  
20 september Xander
27 september Martijn Stoop
04 oktober Justin
11 oktober Robin
18 oktober Ivo
25 oktober Joep
1 november Cedric
8 november Rogier
15 november Christian
22 november Marciano
29 november Jurrian
6 december Jorrit
13 december Giovanni
   

Programma

C = Competitie , B = Beker , V = Vriendschappelijk
Datum   Wedstr.nr. Veld Thuis team kmr Uit team kmr Aanvang Scheidsrechter
20-09   59559   Madese Boys B2   Good Luck B2   13:00  
27-09       Good Luck B2   Sv Cappelle B1   10.15  
04-10   59430   GDC B1   Good Luck B2   12:15  
11-10   59765   Good Luck B2   Olympia 60 B1   10:15  
                   
                   

Uitslagen seizoen 2014-2015 najaar

C = Competitie, B = Beker, V = Vriendschappelijk
Datum Thuis team   Uit team Uitslag
30-08 SSC, 55 B1   Good Luck B2 2-5
06-09 Good Luck B2   Madese Boys B2 1-4
         
         
         
         

Stand seizoen 2014-2015 najaar

  Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
Olympia,60 B1 1 1 0 0 3    
Madese Boys B2 1 1 0 0 3    
GDC B1 1 1 0 0 3    
SC, t Zand B4 1 0 1 0 1    
SV Reeshof B3 1 0 1 0 1    
Goodluck B2 0 0 0 0 0    
RWB B1 0 0 0 0 0    
ZIGO B2 0 0 0 0 0    
TSV Gudok B2 1 0 0 1 0    
SCC,51 B1 1 0 0 1 0    
SV Cappelle B1 1 0 0 1 0