Good Luck B2

Good Luck B2 Seizoen 2014 - 2015
Good Luck B2 Seizoen 2014 - 2015

Spelersnamen: Martijn Kerstens, Xander Reenen, Martijn Stoop, Justin Jansen, Giovani Jansen, Robin Kant, Ivo Willemse, Joep Obbes, Cedric Peters, Rogier Klaasen, Niek Uitendaal (k), Christian Wentink, Marciano Broeders, Jurian Bakker, Jorrit Faas

Leider: Jurgen Uijtendaal
Trainer: Jari Mertens
Assistent trainer: Kees Kerstens
Sponsor: Ulstein Sea of Solutions
Indeling:
3e klasse B42
Training: dinsdag en donderdag: 18.15 - 19.45 uur
Veld: C
Kleedlokaal: 6

Laatste Team nieuws

Zaterdag 1 november na de wedstrijd om 12.25 uur trainingspakken ophalen in het sponsorhome. We zullen de trainingspakken, na ontvangst van de borg (contant) en het tekenen van de bruikleenovereenkomst, dan uitreiken

Aankomende wedstrijd

Wedstrijd: Good Luck B2 - SC 't Zand B4  
Datum: 01 november  
Aanwezig: 09.30 uur  
Aanvang wedstrijd: 10.15 uur  
Afgemeld:    
Adres:    

Corvee dienst

week 37 Niek en Martijn K
week 38 Xander en Martijn S
week 39 Justin en Giovani
week 40 Robin en Ivo
week 41 Joep en Cedric
week 42 Rogier en Christiaan
week 43 Marciano en Jurian
week 44 Jorrit en Niek

Wasschema

13 september Martijn K
20 september Niek
27 september Xander
04 oktober Martijn S
11 oktober Justin
18 oktober Robin
1 november Ivo
8 november Joep
15 november Cedric
22 november Rogier
29 november Christian
6 december Marciano
13 december Jurrian
20 december Giovani
27 december Jorrit

Rijschema

Geachte ouders,
Graag overleg met elkaar zodat we met 4 auto's naar de tegenstander kunnen rijden. Alvast bedankt.
Leiding B2

Programma

C = Competitie , B = Beker , V = Vriendschappelijk
Datum Wedstr.nr. Thuis team Uit team Aanvang Scheidsrechter
01 nov 59766 Good Luck B2 SC 't Zand B4 10.15 Mathijs Habraken
08 nov 60445 SSC'55 B1 Good Luck B2 10.30  
10 nov   SV Reeshof B3 Good Luck B2 20.00  
15 nov 98471 Were Di B3 Good Luck B2 12.45  
22 nov 101780 Good Luck B2 SCO/TOFS B2 10.15  
29 nov 59585 ZIGO B2 Good Luck B2 13.30  

Uitslagen seizoen 2014-2015 najaar

C = Competitie, B = Beker, V = Vriendschappelijk
Datum Thuis team Uit team Uitslag
30 aug SSC, 55 B1 Good Luck B2 2-5
06 sep Good Luck B2 Madese Boys B2 1-4
20 sep Madese Boys B2 Good Luck B2 5-2
27 sep Good Luck B2 SV Capelle B1 1-2
11 okt Good Luck B2 Olympia'60 B1 1-4
18 okt VCW B1 Good Luck B2 2-1
       
       

Stand seizoen 2014-2015 najaar

Team Wedstrijden Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen
Olympia'60 B1 6 4 0 2 12 17 10
SC't Zand B4 5 2 3 0 9 11 6
SCC'51 B1 6 3 0 3 9 9 16
SV Cappelle B1 6 3 0 3 9 9 17
RWB B1 3 2 1 0 7 12 6
Were Di B3 4 2 2 1 7 14 7
Madese Boys B2 5 2 1 2 7 23 18
SV Reeshof B3 5 2 1 2 7 14 12
ZIGO B2 5 2 1 2 7 14 14
GDC B1 4 1 0 3 3 5 12
SCO/TOFS B2 2 0 0 2 0 4 7
Good Luck B2 3 0 0 3 0 4 11